Reklama radiowa

Reklama Radiowa

Zaplanowanie kampanii reklamowej nie jest łatwą czynnością, dlatego nasuwa się pytanie od czego zacząć ? Po pierwsze trzeba nagrać taką reklamę. W tym celu zachęcamy do skorzystania z naszego studia w którym nagrywane są reklamy radiowe.

Reklama radiowa nagrywana jest w Gołda Records. Studio to zajmuje się również udźwiękawianiem reklam telewizyjnych. Posiada duży wybór głosów w tym głosy zagraniczne. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, na dogodnych warunkach nagramy reklamę która przyniesie Twojej firmie jeszcze większy rozgłos i popularność.

Gołda Records
Reklama radiowa

Reklama w radiu wyróżni Twoją firmę.

Radio stało się nieodzownym elementem prawie każdej kampanii promującej usługi, produkty, kampanie polityczne i wiele innych. Dlatego reklama radiowa towarzyszy nam wszędzie tam gdzie stoi odbiornik radiowy. Planując kampanie i decydując się na reklamę w radiu pamiętaj o odpowiednim jej zaplanowaniu. Jeśli nie wiesz jak się do tego zabrać najlepiej zlecić to firmie która profesjonalnie napisze scenariusz takiej reklamy następnie pomorze przy wyborze głosów lektorskich oraz muzyki która często wykorzystywana jest aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić spot reklamowy który ma być nadawany radiu.

Moja pierwsza reklama radiowa

Jednym z najważniejszych elementów planowania jest określenie budżetu który chcemy przeznaczyć na produkcję spotu radiowego i jej późniejszą emisję w stacjach radiowych. Dlatego lokalne firmy swój nagrany spot powierzać będą lokalnym stacją radiowym. A reklamy dużych korporacji słyszalne będą w stacjach ogólnopolskich takich np. RMF, Polskie Radio, RadioZet to tylko kilka przykładów.  

Reklama radiowa

Reklama radiowa i jej przykłady

Bank głosów do reklamy

Przykłady spotów radiowych czytanych przez znanego lektora.

Bank głosów do reklamy

Głos kobiecy w reklamach ogólnopolskich i lokalnych z muzyką w tle.

Bank głosów do reklamy

Miks reklam radiowych o różnym scenariuszu i z różnymi efektami specjalnymi.